Site structure   Mācību centrs
Mācību kursi notiek SIA „AGA CAD” Mācību centrā (Brīvības iela 85-31, Rīgā) vai klienta darba vietā. Apmācāmo grupā ir ne vairāk par sešiem cilvēkiem, tas nodrošina apmācību efektivitāti un iespēju veltīt individuālu uzmanību katram kursu dalībniekam.
 
Ikviens kursu dalībnieks tiek nodrošināts ar modernu datortehniku, legālu programmnodrošinājumu un metodiskajiem materiāliem, kā arī ar legāli lietojamu bezmaksas programmas izmēģinājuma 30 dienu versiju (tikai kompānijas  „Autodesk“ produktiem).
 
Papildinformāciju par apmācības jautājumiem var iegūt rakstot uz e-pastu: ; vai zvanot +371 67039623.
 
Par ATC Mācību centru:
  • Mācību centra misija - nodrošināt efektīvu  „AGA CAD“ ieviešamā programmnodrošinājuma lietošanu.
  • Kompānijas „AGA-CAD“ Mācību centrs ir viens no vecākajiem licencētajiem  kompānijas „Autodesk" mācību centriem Eiropā. Mācību centrā izmantot jaunākās projektēšanas datortehnoloģijas ir iemācījušies vairāk par 4000 speciālistu.
  • AGA-CAD Lietuvas mācību centrs ir pirmais „Autodesk Inc. Mācību centrs“ (Authorised Training Centre - ATC ID 70020181/EM0023) Lietuvā darbojas kopš 1998 gada un no 2004 gada  arī Latvijā. Beidzot mācību kursu kursantiem tiek izsniegti visā pasaulē atzītie starptautiskie „Autodesk Inc. Authorized Training Center“ sertifikāti.
  • Kompānijas „AGA-CAD" Mācību centrs ir vienīgais oficiālais „SEMA GmbH“, „Almod Corp.“  programmnodrošinājuma mācību centrs Baltijas valstīs.