Site structure Par mums   Fakti par mums
Kompānija „AGA-CAD Ltd.“ dibināta 1991. gadā un ir licencēts kompāniju  „Autodesk Inc.“, „ANSYS Inc.“,"SEMA Gmbh."  pārstāvis un programmnodrošinājuma izplatīšanas līderis Baltijas valstīs. Starptautisko grupu  „AGA-CAD Ltd.“ veido SIA „AGA CAD“ Latvijā un UAB „AGA-CAD“ Lietuvā. Firmas pakalpojumus izmanto vairāk kā 1500 celtniecības, arhitektūras, infrastruktūras un rūpniecības uzņēmumu.  2006. gadā kompānijas konsolidētais apgrozījums bija  2,06 mln. latu (LVL) . Latvijā un Lietuvā darbojas „Autodesk Inc.“ mācību centri.
„AGA-CAD Ltd.“ ir saņēmusi balvu „Autodesk Gold Partner“.
 
„AGA CAD" misija -
Piedāvāt klientiem pēcpārdošanas pakalpojumu sniegšanā pēc iespējas augstāku pievienoto vērtību.
Izmantojot jaunākās un mūsdienīgākās projektēšanas tehnoloģijas, palīdzēt klientiem maksimāli automatizēt projektēšanas procesu, palielināt darba efektivitāti, nodrošināt zināmas priekšrocības konkurences cīņā un paātrināt ieguldīto investīciju atpakaļ atgriešanos.
 
„AGA CAD" mērķis
Jaunu tehnoloģiju ieviešana datorprojektēšanā un ražošanā - arhitektūras, celtniecības, mašīnbūves, dizaina un reklāmas jomās, kā arī speciālistu apmācība, kvalifikācijas paaugstināšana un konsultācijas par mūsdienīgām datortehnoloģijām. Profesionāli pakalpojumi, atbilstoši konkrētām klienta prasībām ieviest jaunākās informāciju tehnoloģijas. 
 
Mūsu komandas vērtības:
- kompetenti speciālisti;
- profesionāli pakalpojumi, atbilstoši konkrētām klienta prasībām;
- daudzu gadu pieredze;
- finasiālā stabilitāte.